• Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı
  • 5-8 Eylül 2018
Kalan Süre

Haberler

Cnr Food İstanbul Fuarına İİB - İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar Ve Mamülleri İhracatçıları Birliğinden tam destek!..

Türk gıda sektörünün en büyük uluslararası ticaret platformu olmaya aday CNR Food İstanbul Fuarı 20-23 Eylül 2017’de ulaşım ve hizmet kalitesi ile Avrasya’nın en avantajlı ve en büyük fuar merkezi CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleştirilecek.
 
İİB, CNR FOOD İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı'na "Destekleyen Kuruluş” olarak katkı sağlamakta; Türkiye'deki en aktif ihracatçı birliklerinden biri olarak, gerçekleştirdiği ulusal ve uluslararası etkinlikler aracılığıyla, yurtdışındaki gıda sektörü oyuncularının ve üyelerinin fuarda yer almasını teşvik etmektedir.
 
CNR Holding’in uluslararası alanda 30 yılı aşkın tecrübesi ve İİB(İstanbul Hububat Bakliyat Yağlı Tohumlar Ve Mamülleri İhracatçıları Birliği)’in de değerli katkılarıyla organize edeceği yurtdışı alım heyetleriyle birlikte fuarın, 60 bin metrekare alanda 1000’in üzerinde markanın katılımıyla 35 bin profesyoneli ağırlaması hedefleniyor. 
 
 

İİB Destek Yazısı