• Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı
  • 2-5 Eylül 2020
Kalan Süre

Haberler

Yılın son fırsatı CNR Gıda Fuarlarında!

Türkiye gıda endüstrisinin markalaşma, pazarlama ve ihracat alanlarındaki en büyük fuar organizasyonlarını hayata geçiren CNR Holding’in, kendi bölgelerinin lider fuarları CNR Food İstanbul ve Mersin Gıda Fuarı için yürüttüğü avantajlı fuar alanı kampanyası 31 Aralık’a kadar devam ediyor.

 

Türk gıda sektörünü uluslararası arenada daha büyük bir güce kavuşturan CNR Food İstanbul’u dünya gıda sektörü de yakından takip ediyor. Özellikle yabancı alıcıların katılımcı firmalarla büyük ve uzun soluklu ticaret anlaşmaları gerçekleştirdiği CNR Food İstanbul marka bilinirliği, pazarlama kabiliyeti ve ziyaretçi datasını Mersin Gıda Fuarı ile paylaşacak. CNR Food İstanbul’un ticari gücünü de arkasına alacak olan Mersin Gıda Fuarı, Türkiye’nin en önemli gıda fuarlarından biri haline gelerek, özellikle Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerinin gıda taleplerine karşılık verecek.

31 Aralık tarihine kadar CNR gıda fuarlarından yerini ayırtan firmalara CNR Food İstanbul için %5, Mersin Gıda Fuarı için ise %30 indirim uygulanacak.