• Food İstanbul Gıda ve İçecek Ürünleri, Depolama, Soğutma, Taşıma ve Market Ekipmanları Fuarı
  • 5-8 Eylül 2018
Kalan Süre

CNR Food İstanbul'un rekor ticaret hacmi yakalaması için hazırlıklar aralıksız devam ediyor


CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık, İİB, ETÜDER ve TGDF tarafından düzenlenen, yerli ve yabancı çok sayıda ziyaretçiyi ağırlayacak olan CNR Food İstanbul Fuarı, sektörün en önemli temsilcilerini CNR Expo Yeşilköy’de buluşturacak. 

CNR Expo; geçen yıl ilki düzenlenen ve ticari kapasitesi oldukça yüksek olan Ambalaj, ev dışı tüketim ve tedarikçileri ile gıda sektörlerinin bu yılki dev buluşmasına heyecanlı bir şekilde hazırlanıyor. A’dan Z’ye tüm ürün ve malzemelerin sergileneceği üç büyük sektörün güç birliğine, fuara özel yapılacak yurt dışı alım heyeti çalışması da katılımcı firmaları için önemli avantajlar sunacak.

Gıda toptancıları, kurumsal satın almacılar, işletmeciler, yeni işletme sahibi olacaklar, otel ve restoran zincirleri tarafından yoğun ilgi görecek olan CNR Food İstanbul’a yerli ve yabancı 65 binin üzerinde profesyonel ziyaretçinin gelmesi bekleniyor.

Fuarın rekor ticaret hacmini yakalaması için CNR Holding ulusal ve uluslararası tanıtım faaliyetlerine aralıksız devam ediyor.