• Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı
  • 4-7 Eylül 2019
Kalan Süre

Çek Cumhuriyeti CNR Food İstanbul'a değer kattı


CNR Food İstanbul, bu yıl Çek Cumhuriyeti'nin devlet katılımıyla daha da renkleniyor. Food İstanbul 2018 gıda fuarının Çek katılımcıları en yeni ürünlerini sektör profesyonelleri ile buluşturarak fuara önemli bir değer kattı.
 
Çek Cumhuriyeti Ülke Pavyonu, Çek Cumhuriyeti Tarım Bakanlığı himayesinde düzenlenmiştir. Çek ürünlerinin şöhreti göz önüne alındığında, Çek Ülke pavyonu, yerel, bölgesel ve küresel yiyecek içecek tedarik zinciri genelinde inovasyonu teşvik edecek önemli bir etken olacaktır.
 
Bu dinamik ortamda CNR Food İstanbul, sektör profesyonellerine pazarın nabzını tutabilecekleri eşsiz bir ticaret ve bilgi platformu sunarak küresel yiyecek ve içecek sektörünü güçlendirmeye devam ediyor.
 
 
BOMBUS ( DMHERMES TRADE S R.O.) Deva Nutrition a.s. RAW Fruit Energy Bars & Protein Bars
 
İşlenmemiş Meyve Enerji Barları ve Protein Barları BOMBUS barları, en iyi kalitede birkaç malzemeden yapılmış sağlıklı enerji barlarıdır. Deva Nutrition a.s. Avrupa'nın lider 0-12 ay ve bebek maması üreticisidir. Deva Nutrition güvenilir özel markanız, B2B ve OEM iş ortağınızdır.
 
 
GOLDIM spol. s r.o. RACIO, s.r.o.
 
Kendi veya ortaklarının markaları altında bebek maması ürünleri, gıda takviyeleri, proteinli yemekler ve keto diyetleri geliştirir, üretir ve satar. RACIO, s.r.o. 20'den fazla ülkeye ihraç edilen pirinç patlağı ve tahıl keklerinin önde gelen üreticilerinden biridir.
 
 
 
SIMANDL, spol. s r.o. VEST spol. s r.o.
 
SIMANDL Ltd., protein içecekleri, protein kahve, matcha latte, cappuccino, sıcak çikolata, 3'ü1 ve 2'si1 arada kahve, yulaf içeceği veya pirinç lapası gibi toz ürünlerin üretimi ve geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmış bir aile işletmesidir. VEST 1991 yılında tamamen Çek aile şirketi olarak kuruldu.
Bugün yaklaşık 60 çalışanı ile Çek Cumhuriyeti'ndeki en önemli tuzlu ve baharatlı atıştırmalık üreticilerindendir.