• Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı
  • 2-5 Eylül 2020
Kalan Süre

Çarpıcı, nefes kesen ve yenilikçi!


CNR Food İstanbul, bu yıl Çekya’nın devlet katılımıyla daha da renkleniyor. Food İstanbul 2019 gıda fuarının Çek katılımcıları en yeni ürünlerini sektör profesyonelleri ile buluşturarak fuara önemli bir değer kattı.
 
Çekya Ülke Pavyonu, Çekya Tarım Bakanlığı himayesinde düzenlenmiştir. Çek ürünlerinin şöhreti göz önüne alındığında, Çek Ülke pavyonu, yerel, bölgesel ve küresel yiyecek içecek tedarik zinciri genelinde inovasyonu teşvik eden önemli bir etken oldu
 
Bu dinamik ortamda CNR Food İstanbul, sektör profesyonellerine pazarın nabzını tutabilecekleri eşsiz bir ticaret ve bilgi platformu sunarak küresel yiyecek ve içecek sektörünü güçlendirmeye devam ediyor.
 
 
 
Çekya'daki en büyük bağımsız tıbbi ürün, tıbbi cihaz, kozmetik ve gıda takviyesi üreticisidir. Ayrıca, en büyük ilaç dağıtım formları portföyüne sahiptir. 1995 yılında kurulan bir aile şirketidir ve şu anda 160 çalışanı bulunmaktadır.
 
 
 
1991 yılında kuruldu ve şu anda Çekya'daki en büyük kahvaltı gevrekleri üreticisidir.Avrupa ölçeğinde, üretim hacmi bakımından liderler arasındadır. Tercüme, BONAVITA “iyi yaşam” anlamına gelir ve bu, şirketin geliştirdiği ve daha sonra ürünlerini müşterilerine sunduğu ruhtur.
 
 
 
1992'den beri bir geleneğe sahip bir Çek şehri olan bir aile şirketidir. Ortaklarımızın kendi veya özel etiketleri altında bebek maması ürünleri, gıda takviyeleri, proteinli yemekler ve keto diyetleri geliştirir, üretir ve satarız.
 
 
 
 
20'den fazla ülkeye ihraç edilen şişirilmiş pirinç ve tahıl keklerinin önde gelen üreticilerinden biridir. RACIO, tüm Avrupa'daki müşterilere ve ABD, Kanada, Avustralya, vb. Müşterilerine özel bir etiket üreticisi olarak tanınır.
 
 
Çek firması olup, vitamin, bitkisel özler, mineraller, WPC (peynir altı suyu proteini konsantresi), tablet, pastil, içecek ve premiks formunda uygunluk gibi gıda takviyeleri üretiminde uzmanız. Tüm ürünlerimiz eczacılarımızın formüllerine dayanmaktadır ve doğrudan eczanelere verilmektedir.
 
 
Çeşitli şekillerde ve aromalarda tuzlu unlu mamüller üretmektedir. Üretim yelpazesi tuzlu ve tuzlu çubuk, kraker, simit ve bükümlü çubukları kapsarVEST, çubuk, kraker, simit ve farklı paketlere karışımları paketler: PP torbalar, plastik tabaklar veya kağıt kutular ve özel şekilli ambalajlar.
 
 
 
 
Çekya'da pazarlanan türünün ilk pastasıdır. 1997'de, ticari bir marka aldığında piyasaya sürüldü. Sadece görünümünde değil, her açıdan diğer keklerden tamamen farklıdır,
 
Medovník, en başından beri, hassas, dengeli ve büyüleyici tadıyla en zorlu gurmelerde bile kademeli olarak kazandı. İki krem türü ile serpiştirilmiş beş ayrı bal tabakasından elde edilen eski bir geleneksel Slav tarifine göre %100 el yapımıdır.