• Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı
  • 1-4 Eylül 2021
Kalan Süre

Haberler

CNR Food Istanbul etkinlikleri ile de fark yaratacak

Türk gıda sektörü için kurulan en büyük ticaret platformu CNR Food İstanbul, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde açıldı. Gıda, gıda işleme, içecek ve ambalaj sektörüne dair her şeyin sergileneceği fuar, “Ambalaj İstanbul Özel Bölümü” ve “Bayim Olur Musun?” ile eş zamanlı düzenlenen fuarda Üç gün boyunca seminerler, şovlar ve yarışmaların düzenleneceği fuar, dünyanın en önemli şeflerini ve akademisyenlerini ziyaretçilerle buluşturacak.

 

Etin profesörü olarak ünlenen Şef Sidar Budak’ın, iyi et pişirme, kesme ve dinlendirme tekniklerini anlatacağı fuar etkinliklerinin konuklarından biri de Şef Umut Karakuş olacak. Karakuş, CNR Food İstanbul etkinliklerinde, “Pandemide Gastronomi” konu başlığını ziyaretçilerle paylaşacak.

 

Fuarda ayrıca Doç. Dr. Efsun Dindar “İklim Değişikliğinin Gıda Güvenliğine Etkisi”, PAKDER Başkanı Hakkı İsmet Aral “Gıda İsrafı”, Güvenilir Ürün Platformu Başkanı Celal Toprak “Pandemide Markalaşma ve Pazarlama Stratejileri”, Gazeteci Faruk Şüyün ise “Gıdada Sürdürülebilirlik” konu başlıklarını işleyecek. Fuarda ayrıca moderatörlüğünü Celal Toprak’ın yapacağı ve önemli akademisyenlerin tartışacağı bir de panel düzenlenecek.

 

Alkollü İçecek ve Gurme Özel Bölümü dikkat çekiyor

 

Fuar, Alkollü İçecekler ve Gurme Özel Bölümü’nde ürün sergileyecek firmaları, iç piyasanın yanı sıra dünyanın dört bir yanından gastronomi, otel, restoran, bar, yerel ve ulusal hipermarket zincirleri ve tekel işletmelerinin üst düzey yöneticileri ve satın almacıları ile bir araya getirecek. Katılımcılarla B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleştirecek olan alım grupları, alkollü içeceklere dair her türlü ihtiyaçlarının anlaşmalarını CNR Food İstanbul’da imzalayacak.

 

Siz de, sektörün geleceğine ışık tutacak olan CNR Food İstanbul etkinliklerini mutlaka takip edin.