• Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı
  • 7-10 Eylül 2023
Kalan Süre

Sektörün önemli isimlerinden CNR Food İstanbul'a övgü!


Türk gıda sektörünün ticari kapasitesini artırmak ve sektörde güç birliği yaratmak amacıyla  İstanbul Fuar Merkezi'nnde  gerçekleştirilen CNR Food İstanbul, 31 Ağustos'a çok daha güçlü hazırlanıyor. 
 
Gıda sektörüne dair her türlü ürün ve hizmetin yer alacağı festivale Türk gıda sektörü büyük ilgi gösteriyor. Sektörün en önemli katılımcılarından Doğruluk Kollektif, Reis Gıda ve Fora Zeytin'in de aralarında olduğu firmalar CNR Food İstanbul'a hazırlıklarını tamamladı.
 
 
 
 
Doğal peynircilik için Doğruluk
 
CNR Food İstanbul Fuarı'nın en önemli katılımcılarından Doğruluk Kollektif Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Küçük; "Doğruluk Kollektif Şirketi olarak 1969 yılından beri süt ve süt ürünleri faaliyetlerini büyük bir özenle ve çalışma azmiyle devam ettirmekteyiz. En büyük amacımız doğal peynirciliğin yaşatılması olmuştur.
 
Çanakkale Ezine bölgesinin koyun, keçi ve inek peynirlerinin doğal imalatını sadece taze süt, tuz ve şirden mayası kullanarak gerçekleştirmekte ve sofralara taşımaktayız. CNR Food İstanbul Fuarı'nda yer alarak peynir çeşitlerimizi, farklı kültür ve lezzete sahip ziyaretçilerin beğenisine sunacağız. Fuarda, ulusal ve uluslararası yeni iş birlikleri kurma fırsatları yakalayıp, var olan iş ilişkilerimizi daha da güçlendireceğimize inancımız tamdır." dedi.
 
 
"CNR Food İstanbul'a katılmak bir ayrıcalıktır"
 
CNR Food İstanbul'un, ulusal ve uluslararası yeni işbirliği fırsatları yarattığını dile getiren Reis Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Işılay Reis Yorgun, fuara katılarak mevcut işbirliklerini de güçlendireceklerini vurguladı. Işılay Reis Yorgun "Her yıl olduğu gibi bu sene de yenilikler ekleyerek, daha etkin bir ziyaretçi profili oluşturacağına inanıyoruz.
 
Reis Gıda olarak 1981'den beri Anadolu lezzetlerini, ülke sınırların ötesine taşıyarak küresel pazarda, varlığımızı genişleterek yolumuza devam etmekteyiz. Bu yüzden dünyanın en büyük gıda fuarı olma yolunda ilerleyen CNR Food İstanbul Fuarı'na inovatif ürünlerimizi sektörün tüm paydaşlarıyla buluşturmak için geliyoruz. Ayrıca CNR Food İstanbul fuarına katılmanın bir ayrıcalık olduğunu düşünüyoruz."
 
 
"CNR Food İstanbul'u heyecanla bekliyoruz"
 
CNR Food İstanbul Fuarı'nın gıda sektörünü bir araya getirerek, üretici firmalar için büyük fırsatlar sunduğunu dile getiren Fora Zeytin Genel Müdürü Efe Yazıcı, bu yıl da fuarda yer alarak ürünlerini uluslararası alıcılarla buluşturacak. Yazıcı " Geçen yıl gerçekleşen ve 85 ülkeden alıcının katıldığı CNR Food İstanbul Fuarına, sektörün nabzını tutan fırsatlarla dolu özel bir fuar olarak gördüğümüz için katılım sağladık.
 
CNR Food İstanbul'u heyecanla bekliyoruz. Çünkü fuar, üretici firmaları ulusal ve uluslararası müşteri ve alım heyetleri ile bir araya getirerek hem yeni işbirliği kurma, hem de mevcut işbirliklerinin güçlendirme fırsatı veriyor."
 
CNR Holding kuruluşu İstanbul Fuarcılık tarafından, İİB, ETÜDER ve TGDF iş birliği ile düzenlenen, yerli ve yabancı ziyaretçi rekoru kırması beklenen CNR Food İstanbul Fuarı, gıda, ev dışı tüketim malzemeleri ve ambalaj sektörlerinin en önemli temsilcilerini, 25-28 Kasım 2020  tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde buluşturacak.