• Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı
  • 31 Ağustos-3 Eylül 2022
Kalan Süre

Türkiye'nin gıda fuarına 2 bin marka gelecek


Tüm gıda sektörünü tek çatı altında toplayarak dünyanın en büyük fuarı olma yolunda ilerleyen CNR Food İstanbul,25-28 Kasım 2020 tarihleri arasında, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek. Gıda sektörüne dair her türlü ürün ve hizmetin yer alacağı fuarda 2 binin üzerinde marka ürün sergileyecek.
 
Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen CNR Food İstanbul, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, Türkiye Gıda ve İçecek Federasyonu (TGDF), Tüm Gıda Dış Ticaret Derneği (TÜGİDER) ve Tarım Ürünleri Hububat Bakliyat İşleme ve Paketleme Sanayicileri Derneği (PAKDER) gibi kendi alanlarının lider kuruluşlarının güç birliğinde düzenlenecek. 
 
Türk gıda sektörünün üretim ve kalite potansiyelini dünyaya tanıtma vizyonuyla yoluna emin adımlarla devam eden CNR Food İstanbul’un yakalamış olduğu uluslararası başarı, sektörün ihracatına da büyük katkılar sağlıyor. 
 
Siz de, CNR Food İstanbul’un ticaret gücünden faydalanarak yeni uluslararası iş bağlantıları kurmak ve üretim hacminizi artırmak için bizimle iletişime geçin.